Чи перевершить новий Samsung Galaxy S24 наші очікування

Автор | 11 Жовтня, 2023

Чи перевершить новий Samsung Galaxy S24 наші очікування?

Щорічне оновлення модельного ряду завжди тримає фанатів бренду у певному напруженні. Зазвичай Самсунг презентує свої новинки у лютому, але наступного року обіцяють нас потішити вже у січні.

Втім, нетерплячка призводить до того, що всі напружено вишуковують будь-які згадки про новий Samsung Galaxy S24, намагаючись заздалегідь визначитись, чи почекати новинку, а чи купити попередній флагман, тим більше що іноді на нього діють дуже пристойні знижки.

Що віщують “зорі” про Samsung Galaxy S24?

Звісно, із космосом ми не радились (хоча вже сама назва Галаксі автоматично навіває думки про всесвіт), але деякі нюанси все ж дізнались.

Точно відомо, що в Samsung Galaxy S24 процесор буде відрізнятись у залежності від того, для якого ринку апарат поставлятиметься. Прогнозують що це має бути Snapdragon 8 Gen 3 та Samsung Exynos 2400. Що ж, обидва варіанти дуже достойні, та обіцяють суттєве збільшення продуктивності.

Також подейкують, що Galaxy S24 матиме екран Full HD, акумулятор 4000 мАг (малувато, як на теперішній час!), підтримку заряджання 25 Вт та камери на 50, 12 і 10 Мп. Загалом, нічого надзвичайного.

Стосовно дизайну поки що маємо лише здогадки. Очікується плоский екран (як в Яблучок, авжеж!), а ще має бути титанова рамка корпусу. Буцімто вона міцніша та легша.

Хай там як, ні колір, ні кінцевий вигляд Galaxy S24 ніхто поки що не бачив, як не знає і вартості. Однак дозволимо собі нагадати: щойно Samsung Galaxy S24 з’явиться у продажу та у ваших щасливих руках, вам слід буде негайно купити чохол. Ми до ваших послуг!

Оскільки ще не винайшли технології, які роблять телефони несприятливими до подряпин, то без чохла вам не обійтись. Власне, технології надміцних корпусів вже є, але вони настільки дороговартісні, що легше і дешевше купити захисний чохол Samsung Galaxy S24. Тим більше, що іноді хочеться різноманіття, а чохол завжди легко замінити.

Підсумовуючи сказане, можна зробити висновок, що старе прислів’я — “Сім разів відміряй, один відріж” — залишається, як і раніше, актуальним. Не варто приймати поспішні рішення, краще дочекатися повної інформації, побачити товар “живцем”, а потім замовляти новий Samsung Galaxy S24.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *