Порівняльні характеристики Samsung Galaxy S23 Ultra та Galaxy S23

Автор | 11 Жовтня, 2023

Порівняльні характеристики Samsung Galaxy S23 Ultra та Galaxy S23

Два гаджети від Самсунга привертають повсюдну увагу. У цьому немає нічого дивного, адже гонка за звання лідера галузі триває роками, переваги у всіх різні, і бренду важливо постійно підтримувати своє реноме. От і намагаються щороку оновлювати лінійку своїх товарів.

У 2023 році на ринок вийшли оновлені моделі серії S, і негайно потрапили під пильний розбір.

Флагман Samsung Galaxy S23 Ultra і базовий апарат Galaxy S23 — чи такі великі відмінності, і в чому вони, крім ціни? Давайте подивимося.

7 причин вибрати Samsung Galaxy S23 Ultra

  1. Екран більшого розміру на 0,7 дюйма в порівнянні з Galaxy S23
  2. Висока роздільна здатність екрана (1440 x 3088)
  3. Місткіший акумулятор 5000 мАч
  4. Висока автономність
  5. Швидка зарядка 45 Вт
  6. Оптичний зум камери 10Х
  7. Продуктивність AnTuTu на 11% вище, ніж у Galaxy S23

Ще однією причиною додамо наявність стилусу в комплекті постачання. Це відносна перевага, оскільки Galaxy S23 теж підтримує роботу електронного пера, тільки його слід докупити окремо.

Причини вибрати Samsung Galaxy S23

Galaxy S23 дешевше, менше та легше.

Якщо ви думаєте, що цього недостатньо, щоб віддати перевагу моделі з приставкою Ультра, то різниця в ціні приблизно на 30% змушує принаймні ще раз подумати — а чи потрібен вам десятикратний зум? Особливо якщо ви віддаєте перевагу селфі, а передня камера в обох апаратів однакова?

Звичайно, відмінність технічних параметрів відчутна. Але процесор і операційна система однакові. Це говорить про те, що обидва апарати матимуть приблизно однаковий термін актуальності та експлуатації.

Дизайн корпусів різний, а матеріали і навіть колір — однакові, і стандарт захисту теж у обох Samsung 23-ї серії збігається.

До речі, високий пило вологозахист IP68 не звільняє вас від необхідності купити якісний чохол на Galaxy S23 або Samsung Galaxy S23 Ultra; обидві моделі однаково схильні до подряпин, падінь та інших неприємностей.

Так що ж краще: Galaxy S23 або Galaxy S23 Ultra?

Розробники Самсунга, безсумнівно, розуміють користувачів та їх метання між добрим і дуже добрим. Тому роблять третю модель, з приставкою “Плюс”, і наділяють її якостями, які краще ніж у Galaxy S23, але гірше, ніж Galaxy S23 Ultra. Отже, маємо Samsung Galaxy S23 Plus, і цей варіант може виграти гонку!

Судіть самі: чіпсет такий самий; підтримуються мережі 5G, e-sim, Bluetooth 5.3, NFC та Wi-Fi 6E.

Використовуються цифрові алгоритми покращення фотографій, суттєво зросла якість запису відео, для аудіо застосовано технологію Dolby Atmos. Це стосується кожного апарата з лінійки S23.

Переваги Galaxy S23+ полягають у більш ємній батареї порівняно з молодшою версією, у більш швидкій зарядці (як у версії Ультра) та збільшеному до 256 або навіть до 512 ГБ об’ємі вбудованої пам’яті. Розмір екрану знаходиться посередині, на 0,5 дюйма більше ніж у Galaxy S23 і на 0,2 менше, ніж у Ultra.

Отже, якщо бюджет дозволяє, то версія Samsung Galaxy S23 Ultra, безумовно, виграє. Бажаєте дешевше? Можна купити Samsung Galaxy S23 Плюс або Галаксі С23, обидва апарати варті своїх грошей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *