Новий погляд у майбутнє з Samsung Galaxy S24 Ultra

Автор | 11 Жовтня, 2023

Новий погляд у майбутнє з Samsung Galaxy S24 Ultra?

Яким буде новий флагман Samsung Galaxy S24 Ultra, ми достеменно дізнаємось лише на початку 2024 року, коли компанія презентує нову лінійку гаджетів.

Звісно, всі очікують чергового технологічного прориву, але чи буде він? Станом на тепер відомо лише деякі подробиці щодо Samsung Galaxy S24 Ultra, і вони ніяк не вказують на те, що новинка матиме значні переваги над своїми попередниками, і тим більше над своїм головним конкурентом Еппл.

Що відомо і що не відомо про Samsung Galaxy S24 Ultra?

Стверджують, що Samsung Galaxy S24 Ultra, по аналогії з Айфоном, матиме плаский екран. Чи можна це вважати досягненням?

Як на чий смак, багатьом подобаються заокруглені грані дисплею, вони виглядають більш витонченими. З іншого боку, на плаский екран легше встановити захисну плівку чи підібрати закритий зі всіх сторін захисний чохол. Приміром, чохли бренду Love Mei із металевого сплаву вважаються одними із найбільш міцних, але їх виготовляють без фасадного скла для гаджетів зі скругленим екраном.

Але ми відхилились від теми. Samsung Galaxy S24 Ultra базуватиметься на найновішій версії чіпа Snapdragon 8 Gen 3, матиме акумулятор на 5000 мАг і заряджатиметься від 45-ватної зарядки. Ці відомості вважаються достовірними, але нічого надзвичайного тут немає.

Щодо камери, то в Snapdragon 8 Gen 3 очікується 200Мп основний датчик, але всі ж розуміють, що це лише опосередкований показник якості знімків. Про оптичний зум нічого не повідомляють, також нічого достеменно не відомо про інші оптичні модулі. Подейкують про датчики на 12, 50 і 10 Мп, а також фронталку на 12 Мп. Як то кажуть, поживемо – побачимо, а гадати на кавовій гущі — то не наша парафія.

Відмінності Samsung Galaxy S24 Ultra від попередньої лінійки

Складно щось стверджувати про новий продукт, доки компанія не оголосить правдивих даних. Якщо у Samsung Galaxy S24 Ultra буде використано титанову рамку корпусу, як про це говорять, то можна очікувати трошечки меншої ваги та більшої надійності.

Але тут є такий нюанс: титан насправді дуже міцний і легкий, але прості механічні пошкодження на кшталт подряпин на ньому залишаються так само легко, як і на решті компонентів. Пам’ятаєте історію про те, як швидко дряпались корпуси нових 14-х айфонів? Отже, міцність міцністю, а чохол купити на Samsung Galaxy S24 Ultra таки доведеться.

Принагідно зауважимо, що чохол у багатьох випадках розширює можливості гаджета, дозволяючи носити поруч стилус, кредитку, мати вбудовану підставку тощо. такі дрібниці, що насправді зовсім не дрібниці, суттєво підвищують комфорт використання Samsung Galaxy S24 Ultra. Вдало підібраний чохол Samsung Galaxy S24 Ultra забезпечить як збереження гаджета, так і додасть зручностей користувачу.

Тож чекаємо на новый флагман від Самсунга, і сподіваємось отримати дійсно передовий гаджет, а не лише дещо покращену версію існуючого.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *